comic flyer

Użytkownik comic flyer poleca:

Uprawnienia ADR

Nasza firma zajmuje się organizacją kursów dla kierowców w zakresie przewożenia materiałów niebezpiecznych. Za naszym pośrednictwem można uzyskać uprawnienia ADR zgodne z obowiązującymi normami prawnymi. Na szkolenia zapraszamy kierowców indywidualnych oraz firmy spedycyjne. Kurs kończy się przystąpieniem do egzaminu teoretycznego.

https: - obraz
https:

Kurs języka angielskiego dla firm

W ili.edu.pl mamy pełną świadomość tego jak ważny jest dziś język angielski. Warszawa to miasto, w którym jego znajomość jest niezbędna, aby odnieść sukces. Pomożemy Państwu poznać podstawy, ale także nabrać pewności siebie w trakcie konwersacji. Nauczymy Państwa jak myśleć po angielsku. Zapraszamy serdecznie na kurs języka angielskiego!

https: - obraz
https:

Kurs MS Office z certyfikatem

Szkolenia z pakietu Office są świetnym sposobem na rozwinięcie umiejętności korzystania z narzędzi biurowych. Kurs MS Office z certyfikatem zapewnia uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego wykorzystania programów takich jak Word, Excel i PowerPoint. Podczas szkolenia uczestnicy poznają zaawansowane funkcje i techniki pracy, które pomogą im zwiększyć produktywność i efektywność w codziennych zadaniach biurowych. Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu MS Office jest nie tylko dowodem na zdobyte umiejętności, ale także może stanowić dodatkową wartość w rozwijaniu kariery zawodowej.

https: - obraz
https:

Wszelkie prawa © www.soylent.pl