flacha

Użytkownik flacha poleca:

System przeciwpożarowy

Dzięki niezwykle szybkiej i niezawodnej detekcji dymu, nasze systemy przeciwpożarowe w bardzo skuteczny sposób chronią nasze życie oraz mienie. Instalacje te znajdują zastosowanie zatem zarówno w halach i przemysłowych obiektach, jaki i budynkach biurowych. Zapraszamy na naszą stronę www alfa-system.eu.

https: - obraz
https:

Smartwatch

Zastanawialiście się Państwo kiedyś jaki w jaki sposób przy wykorzystaniu jak najmniejszego urządzenia można skorzystać z niemal całego dorobku technologii? Każdy smartwatch, w jaki możecie zaopatrzyć się w asortymencie Garett będzie doskonałą odpowiedzią na to pytanie. Proponujemy modele, które pozwolą m.in. na surfowanie po Internecie.

https: - obraz
https:

Toczenie CNC

Od lat zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości części przeznaczonych do napędów mechanicznych. Nasze wyroby trafiają do wielu zakładów przemysłowych o różnych profilach działalności. W zakres naszych działań wchodzi między innymi profesjonalne toczenie CNC, pozwalające nam na wykonanie kół pasowych, zębatych oraz łańcuchowych, tulei, piast oraz wielu innych elementów, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy korzystne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

https: - obraz
https:

Podajniki ślimakowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innym profesjonalne podajniki ślimakowe. Oferujemy maszyny przeznaczone do transportowania różnego rodzaju materiałów. Polecamy mechanizmy doskonale sprawdzające się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami oraz do kontaktu.

https: - obraz
https:

Systemy wideokonferencji

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnych rozwiązań dotyczących komunikacji w biznesie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy AJH Media. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znajdują się wideokonferencje, które pozwalają na komunikację w czasie rzeczywistym przy zachowaniu dźwięku oraz obrazu. Dostarczamy nowoczesnych urządzeń i systemów, które pozwalają na kontakt przy zachowaniu najlepszych warunków technicznych, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w warunkach biznesowych. Oferujemy korzystne ceny.

https: - obraz
https:

Utylizacja odpadów

Naszą misją jest dbanie o czystość środowiska naturalnego. Dlatego specjalizujemy się w utylizacji odpadów, a zwłaszcza szlamów pofiltracyjnych, osadów i odcieków ze składowisk, a także chłodziw lub emulsji wodnych. Zapewniamy odbiór, transport, a następnie neutralizację wszystkich szkodliwych odpadów.

https: - obraz
https:

Przycisk bezpieczeństwa

Na nasz asortyment składają się wysokiej jakości artykuły elektrotechniczne, takie jak przycisk bezpieczeństwa, łącznik krzywkowy, a także wiele innych. Wyroby naszej firmy znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, jest to na przykład energetyka, budownictwo czy branża maszynowa. Zajmujemy się także eksportem do Rosji, Ukrainy, Białorusi, na Litwę, Łotwę oraz do Czech.

https: - obraz
https:

nadstawki paletowe

Ich zastosowanie pozwala na dużą stabilność towarów podczas przewożenia. Nadstawki paletowe posiadają stalową konstrukcję, którą można łatwo złożyć. Ich zastosowania daje użytkownikowi dostęp do magazynowego towaru z każdej strony, a duża wytrzymałość pozwala na składowania towarów ważących od 750 nawet do 1500 kilogramów.

https: - obraz
https:

Systemy chłodzenia powietrza

Zastanawiasz się, co zrobić, aby w twoim domu lub też biurze twojej firmy zawsze panował przyjemny chłód? Już nie musisz! Wystarczy, ze zajrzysz na stronę internetową przedsiębiorstwa El-Krak. Klimatyzacja oferowana przez tę firmę z Krakowa to gwarancja, że system będzie działać bez zarzutu przez długi czas. To właśnie oni zakładają urządzenia takich marek, jak Panasonic, Daikin, Mitsubishi, Midea czy Gree. Sprzęt ten charakteryzuje się ponadto dużą łatwością w użytkowaniu, dzięki czemu obsłuży je każdy.

https: - obraz
https:

naciskowe sprężyny

Producent sprężyn Sprintex oferuje sprężyny naciągowe, sprężyny naciskowe, sprężyny skrętne jak również zawleczki. Produkty z oferty przygotowywane są pod indywidualne zamówienie klientów. Sprzedaż firma prowadzi zarówno hurtowo jak i detalicznie. Szczegóły oferty na stronie http://www.sprintex.pl/.

https: - obraz
https:

Dzierżawa kopiarki Warszawa

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem sprzętu biurowego na terenie Warszawy i okolic. Dzierżawa kopiarki lub innego rodzaju urządzeń to dobry sposób na zmniejszenie kosztów wykonywanych w przedsiębiorstwie prac. Zajmujemy się kompleksowym serwisem oraz naprawą dostarczanych do klientów maszyn. Dysponujemy m.in. sprzętami marki Konica Minolta.

https: - obraz
https:

Stal nierdzewna Gliwice

W ofercie naszej firmy znajdują się taśmy miękkie i precyzyjne. Produkty wykonane są z 6 rodzajów metali, a jednym z nich jest stal nierdzewna. Gliwice to miejsce, w którym znajduje się siedziba naszego zakładu. Oprócz sprzedaży produktów, zajmujemy się także cięciem wzdłużnym taśm i obróbką krawędzi przez walcowanie oraz skrawanie.

https: - obraz
https:

Montaż linii technologicznych

Głównym profilem naszej działalności jest budowa maszyn i urządzeń produkcyjnych. Dysponujemy własnym zapleczem konstrukcyjnych i technicznym, dlatego poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Montaż linii technologicznych obejmuje między innymi opracowanie założeń technologicznych, instalację oprogramowania, a także szkolenie personelu z obsługi maszyn.

psams.pl - obraz
psams.pl

Profesjonalne krzesła przemysłowe

Prezentowane przez nas artykuły są wykonane z wysokiej jakości materiałów i bardzo odporne na intensywną eksploatacje. Oprócz eleganckich i nowoczesnych hokerów, zajmujemy się też sprzedażą profesjonalnych krzeseł przemysłowych. Zostały one skonstruowane zgodnie z zasadami ergonomii, co sprawia, ze osoby z nich korzystające, nie męczą się podczas wykonywania czynności i mogą osiągać lepsze wyniki. Posiadają wygodne oparcia oraz płynną regulację. Tech-Pur - profesjonalne krzesła przemysłowe.

https: - obraz
https:

Obróbka cieplna kół zębatych

Wśród usług świadczonych przez naszą firmę znajduje się obróbka cieplna kół zębatych. Uzyskujemy ją na kilka różnych sposobów. Jednym z nich jest nawęglanie w atmosferze endotermicznej z hartowaniem bezpośrednim lub w prasach hartowniczym. Dokonujemy tego przy użyciu pieca komorowego, gdzie wkładamy dany element, który następnie podlega procesowi.

https: - obraz
https:

Pompa ciepła 12kW

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym, który dostarcza najwyższej jakości urządzenia dla nowoczesnych domów. W naszej ofercie dostępna jest zarówno pompa ciepła 12kW, jak i instalacje solarne, które pozwolą zadbać o oszczędność, ekologię, bezpieczeństwo oraz łatwość obsługi proponowanych systemów.

www.zielonatechnologia.com - obraz
www.zielonatechnologia.com

Opakowania kosmetyczne

W naszej firmie dostępne są doskonałej klasy opakowania kosmetyczne - słoiki, tuby, butelki i nie tylko. Bez względu na to, jakie artykuły chcesz kupić, możemy Ci zagwarantować, że nasze towary spełnią Twoje oczekiwania - zarówno te dotyczące jakości, jak i ceny. Wybierz najlepsze opakowania kosmetyczne na rynku - czekają one na Ciebie właśnie u nas.

https: - obraz
https:

Skrzynki narzędziowe

Jeśli potrzebne są Państwu najlepsze skrzynki narzędziowe, jakie umożliwiają utrzymywanie w należytym porządku naszych sprzętów i narzędzi różnego typu zapraszamy do skorzystania z naszych produktów, gdzie znajdziecie Państwo liczne rozwiązania, za sprawą których możliwa jest lepsza organizacja w Państwa domu.

https: - obraz
https:

Osuszacze sprężonego powietrza

Jeżeli urządzeniem, które jest Ci potrzebne jest dobry osuszacz sprężonego powietrza - w naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Dostarczamy rozwiązań, które spełniają najbardziej wywindowane oczekiwania. Gwarantujemy bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Korzyści zresztą jest znacznie więcej.

https: - obraz
https:

Program do EDD

Jeżeli Twoja firma działa w branży, która objęta jest regulacjami celnymi - zapoznaj się z naszą ofertą! Proponujemy kompletny system podatkowo-akcyzowy, który może być rozbudowywany o funkcjonalne moduły. Jeden z nich to program do eDD, umożliwiający generowanie elektronicznych dokumentów dostaw z opcją importu XML.

https: - obraz
https:

Sterowanie ogrzewaniem

Major Domus to znane rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie inteligentnego domu. W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór produktów i paneli, które pozwolą na automatyczne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem czy pracą poszczególnych urządzeń elektrycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

https: - obraz
https:

Siatki techniczne

Ann-Filters Poland zajmuje się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań, niezbędnych w wielu branżach przemysłowych, jak spożywcza, budowlana, hutnicza, czy wydobywcza. Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo różnorodne sita oraz blachy perforowane, a także siatki techniczne. Dostępne są dwa podstawowe warianty, o splocie płóciennym oraz skośnym. Są wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, o lekkiej konstrukcji. Doskonale sprawdzają się do przesiewania bardzo drobnych elementów oraz filtracji.

https: - obraz
https:

Optymalizacja procesów produkcji

Naszą specjalnością jest optymalizacja procesów produkcji oparta na oprogramowaniu FlexSim. Minimalizujemy ryzyko wypadków. Nasze rozwiązania zapewniają wzrost wydajności, a ponadto spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz higieny. Mamy doświadczenie w optymalizacji w branży oraz transportowej. Zwiększ przychód swojego przedsiębiorstwa i zminimalizuj koszty.

https: - obraz
https:

Laptopy Acer

Realia home office i nauki zdalnej sprawiły, że komputer jest nieodłącznym elementem życia wielu Polek i Polaków. Alternatywą dla stacjonarnego peceta jest przenośne urządzenie - laptopy Acer doskonale sprawdzą się w tej roli. Wysoka responsywność, prosta obsługa i długa praca na wydajnej baterii to najważniejsze zalety tych produktów.

https: - obraz
https:

Alkomaty elektrochemiczne

Zajmujemy się internetową dystrybucją najwyższej jakości urządzeń służących do precyzyjnego pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi alkomaty elektrochemiczne, zarówno półprofesjonalne, jak i profesjonalne. Wyróżniają się one doskonałą jakością wykonania, niezmiennością dokładności pomiaru oraz łatwością obsługi.

https: - obraz
https:

Zgrzewarki do worków

W naszym asortymencie znajdą Państwo również wysokiej jakości zgrzewarki. To idealne rozwiązania dla wszystkich osób, które chcą przyspieszyć swoją pracę, posługując się najlepszymi produktami. Zgrzewarki do worków foliowych, które udostępniamy w naszej ofercie, to urządzenia niezwykle funkcjonalne. Charakteryzują się one odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wysoką wydajnością podczas pracy. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej!

https: - obraz
https:

Oprogramowanie komputerowe

W naszym sklepie znajdziesz specjalistyczne oprogramowanie komputerowe przeznaczone dla profesjonalistów i inżynierów pracujących w programach takich jak fusion360 lub autocad, wykorzystujących je do modelowania i projektowania w 2D i 3D. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty dodatków do wspomnianych programów oraz do zakupów!

https: - obraz
https:

Kasa fiskalna Kalisz

Potrzebna ci profesjonalna kasa fiskalna? Kalisz oferuje wiele produktów, lecz nie potrafisz się zdecydować? Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty urządzeń i akcesoriów biurowych. Oferowane przez naszą firmę kasy fiskalne to wysoka jakość wykonania, niskie ceny oraz gwarancja niezawodności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

https: - obraz
https:

Dmuchawy grzewcze

Akcesoria do ogrzewania to niezbędne elementy wyposażenia domu, które gwarantują ciepło i komfort w chłodniejszych miesiącach. Jednym z popularnych produktów są dmuchawy grzewcze, które umożliwiają szybkie i efektywne nagrzanie pomieszczeń o większej powierzchni. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dmuchawy grzewcze są również energooszczędne i przystosowane do różnych źródeł zasilania, w tym elektryczności, gazu czy oleju opałowego. Warto zastanowić się nad zakupem akcesoriów do ogrzewania, aby cieszyć się przyjemnym ciepłem w domu przez całą zimę.

https: - obraz
https:

Przetwornik ciśnienia

Oferujemy doskonałe, szwajcarskie sensory i czujniki marki Keller. Znajdziecie Państwo u nas między innymi piezorezystancyjne i pojemnościowe przetworniki ciśnienia przeznaczone do zastosowań przemysłowych, w warunkach niebezpiecznych czy w biotechnologii. Wyróżniają się bardzo znikomy błędem termicznym, odpornością na wpływy elektromagnetyczne, precyzją pomiaru w pełnym zakresie temperatur. Wyposażone są w specjalistyczne oprogramowanie oraz kabel, który umożliwia wyświetlanie rejestrowanych wartości na ekranie komputera.

www.keller-druck.com.pl - obraz
www.keller-druck.com.pl

Przenośniki kubełkowe

Urządzenia do przeróbki węgla takie jak przenośniki kubełkowe, osadzarki miałowe czy przenośniki zgrzebłowe powinny cechować się niezawodnością i wytrzymałością. Wrębowa Sp. z o.o. już od lat zajmuje się produkcją maszyn i konstrukcji stalowych. Zebraliśmy doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników, który podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Po więcej szczegółów dotyczących oferty konstrukcji stalowych, przenośników kubełkowych i innych maszyn proponujemy udać się na naszą stronę internetową.

https: - obraz
https:

Filament Smooth ASA odporny na UV

Akcesoria do drukarek to produkty, które pozwalają na jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału druku 3D. Jednym z najważniejszych elementów są filamenty – materiały stosowane w drukarkach 3D do tworzenia przedmiotów przez warstwowe nanoszenie kolejnych warstw na siebie. Filamenty dostępne są w różnych kolorach oraz z różnymi właściwościami, takimi jak gładkość wydruku czy odporność na UV. Do popularnych materiałów stosowanych w drukarkach 3D zalicza się filamenty typu ASA, które charakteryzują się właśnie wysoką odpornością na promieniowanie UV oraz gładką powierzchnią.

https: - obraz
https:

fotowoltaika Łódź

Chcesz płacić mniej za prąd i wykorzystywać do jego produkcji odnawialne źródła energii? Fotowoltaika to nasza specjalność - zajmujemy się montażem paneli słonecznych, które możemy umiejscowić na dachach lub innych częściach domu. Instalacje On-Grid i Off-Grid tworzymy na terenie Łodzi, stosując do ich produkcji ogniwa krzemowe.

https: - obraz
https:

Budowa systemów sterowniczych

Z naszych usług korzystają firmy powiązane z branżami takimi, jak hutnictwo, energetyka, przemysł farmaceutyczny, spożywczy czy samochodowy. Już od 2001 roku dostarczamy Państwu rozwiązania automatyzujące procesy technologiczne, które zwiększają wydajność przedsiębiorstw. Jedną z oferowanych usług jest budowa systemów sterowniczych oraz pełna opieka serwisowa nad zainstalowanym oprogramowaniem.

https: - obraz
https:

Wszelkie prawa © www.soylent.pl