flacha

Użytkownik flacha poleca:

Serwis kserokopiarek

Jeżeli szukają Państwo niezawodnego serwisu kserokopiarek, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Alfamax z Warszawy. Specjalizujemy się w urządzeniach tego typu, przyjmujemy modele różnych marek, co pozwala nam na spełnienie oczekiwań każdego z naszych Klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz bogate zaplecze techniczne.

www.alfamax.pl - obraz
www.alfamax.pl

Tonery Bydgoszcz

Dostarczamy zaawansowane rozwiązania z zakresu techniki biurowej, związanej w szczególności z efektywnymi wydrukami oraz obiegiem dokumentów. Silną pozycję rynkową zawdzięczamy najwyższej jakości usług oraz nowoczesnym i niezawodnym rozwiązaniom zawsze w dobrych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wydajne tonery do drukarek, urządzenia wielofunkcyjne oraz inne rozwiązania, które usprawnią pracę Waszego biura.

https: - obraz
https:

System przeciwpożarowy

Dzięki niezwykle szybkiej i niezawodnej detekcji dymu, nasze systemy przeciwpożarowe w bardzo skuteczny sposób chronią nasze życie oraz mienie. Instalacje te znajdują zastosowanie zatem zarówno w halach i przemysłowych obiektach, jaki i budynkach biurowych. Zapraszamy na naszą stronę www alfa-system.eu.

https: - obraz
https:

Smartwatch

Zastanawialiście się Państwo kiedyś jaki w jaki sposób przy wykorzystaniu jak najmniejszego urządzenia można skorzystać z niemal całego dorobku technologii? Każdy smartwatch, w jaki możecie zaopatrzyć się w asortymencie Garett będzie doskonałą odpowiedzią na to pytanie. Proponujemy modele, które pozwolą m.in. na surfowanie po Internecie.

https: - obraz
https:

Toczenie CNC

Od lat zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości części przeznaczonych do napędów mechanicznych. Nasze wyroby trafiają do wielu zakładów przemysłowych o różnych profilach działalności. W zakres naszych działań wchodzi między innymi profesjonalne toczenie CNC, pozwalające nam na wykonanie kół pasowych, zębatych oraz łańcuchowych, tulei, piast oraz wielu innych elementów, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy korzystne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

cft-precyzja.pl - obraz
cft-precyzja.pl

Taśmy PVC

Jeśli potrzebne są Państwu profesjonalne i wytrzymałe taśmy PVC zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu, w ramach którego gwarantujemy Państwu liczne produkty, mające usprawnić Państwa produkcję, w tym właśnie taśmy PVC, takie jak taśmy siatkowe, transportujące modułowe, syntetyczne oraz wiele innych.

www.textilco.pl - obraz
www.textilco.pl

Podajniki ślimakowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innym profesjonalne podajniki ślimakowe. Oferujemy maszyny przeznaczone do transportowania różnego rodzaju materiałów. Polecamy mechanizmy doskonale sprawdzające się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami oraz do kontaktu.

www.supermach.pl - obraz
www.supermach.pl

Projektowanie opakowań

Dysponujecie Państwo produktem, który ma realne szanse na odniesienie sukcesu na rynku i zależy Wam na tym, by nadać mu teraz odpowiednie cechy promocyjne i marketingowe? Projektowanie opakowań, które przykują uwagę klienta oraz pozwolą Wam na multiplikację zysków, jest w zakresie firmy Studio Ant jedną z naszych specjalności. Dokonamy gruntownego researchu i na jego bazie przygotujemy dla Was najlepszy możliwy wzór. Ponadto zajmujemy się też innymi rodzajami pomocy przy identyfikacji wizualnej.

https: - obraz
https:

Etykiety samoprzylepne uniwersalne

Poszukujesz sposobu, który pozwoli Ci szybko i bez dodatkowych kosztów dokonać precyzyjnego oznaczenia produktów? Nic nie zastąpi naszych naklejek samoprzylepnych. Nie tylko są one łatwe w montażu, ale przede wszystkim nie stanowią ograniczenia co do strony wizualnej. Nasza firma jest w stanie wykonać etykiety samoprzylepne zgodnie z przesłaną przez Państwa grafiką. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, iż uwzględnia ono atrakcyjność wizualną. Dlatego też oznaczenia 3D są o wiele czytelniejsze od tradycyjnych.

https: - obraz
https:

Identyfikacja wysokotemperaturowa

Od ponad siedemdziesięciu lat wspieramy fabryki oraz zakłady przemysłowe z różnych branż poprzez dostarczenie im innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do zwiększonej automatyzacji produkcji. Pepperl+Fuchs w swojej ofercie posiada między innymi system, dzięki któremu możliwa jest identyfikacja wysokotemperaturowa.

https: - obraz
https:

Rury elektroinstalacyjne

Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną firmą, która oferuje zaawansowane systemy służące do osłaniania przewodów montowanych bezpośrednio na ścianie, w podłodze lub na suficie. Oferowane przez przedsiębiorstwo Elektroplast rury elektroinstalacyjne przeznaczone są do rozprowadzania wszelkiego rodzaju kabli na ścianach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wykonane z wytrzymałych materiałów produkty zapewnią im skuteczną osłonę, a także ułatwią konserwację i ewentualne ich wymiany w przyszłości.

https: - obraz
https:

Grzejniki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na grzejniki. W naszym sklepie internetowym udostępniamy szeroki wybór tych produktów - oferujemy zarówno modele elektryczne, jak i bojery marki Atlantic. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się kable oraz maty Luxbud, a także regulatory do sterowania temperaturą.

https: - obraz
https:

Systemy wideokonferencji

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnych rozwiązań dotyczących komunikacji w biznesie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy AJH Media. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znajdują się wideokonferencje, które pozwalają na komunikację w czasie rzeczywistym przy zachowaniu dźwięku oraz obrazu. Dostarczamy nowoczesnych urządzeń i systemów, które pozwalają na kontakt przy zachowaniu najlepszych warunków technicznych, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w warunkach biznesowych. Oferujemy korzystne ceny.

https: - obraz
https:

Zasilacze uniwersalne

Trudno oczekiwać, że nasz komputer, monitor bądź laptop zadziała, jeżeli nie jest on naładowany lub nie posiada stałego dostępu do prądu. Umożliwiają to zasilacze uniwersalne, znajdujące się w naszym asortymencie. Można je zastosować w urządzeniach różnych producentów - zarówno tych znanych, jak i mniejszych.

https: - obraz
https:

Maszyny pakujące

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne maszyny pakujące przeznaczone do wykorzystania między innymi w przemyśle kosmetycznym, chemicznym lub spożywczym. Posiadamy między innymi niezawodne roboty do paletyzacji produktów w różnego rodzaju fabrykach. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi parametrami technicznymi naszych urządzeń.

https: - obraz
https:

Utylizacja odpadów

Naszą misją jest dbanie o czystość środowiska naturalnego. Dlatego specjalizujemy się w utylizacji odpadów, a zwłaszcza szlamów pofiltracyjnych, osadów i odcieków ze składowisk, a także chłodziw lub emulsji wodnych. Zapewniamy odbiór, transport, a następnie neutralizację wszystkich szkodliwych odpadów.

www.presseko.pl - obraz
www.presseko.pl

Myjka ciśnieniowa

Oferujemy specjalne środki i urządzenia czyszczące. Myjka ciśnieniowa, którą sprzedajemy, doskonale sprawdzi się we wszelkich zakładach przemysłowych, ponieważ pozwala na czyszczenie średniej i małej wielkości części. Posiadamy wersje pneumatyczne (korzystające z płynów rozpuszczalnikowych, na zimno) oraz elektryczne (korzystające z koncentratów).

www.eko-clean.com.pl - obraz
www.eko-clean.com.pl

Klimatyzacja Pruszków

Profesjonalna klimatyzacja - montaż, serwis, fachowe doradztwo. Wszystkie te usługi na najwyższym poziomie zapewni Ci wyłącznie nasze przedsiębiorstwo. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym wszystkie nasze usługi - montaż, naprawa i inne, są przeprowadzane skutecznie i są powodem zadowolenia klientów.

www.centrum-klimatyzacja.pl - obraz
www.centrum-klimatyzacja.pl

Formy silikonowe

Jeżeli interesują Cię takie produkty jak formy silikonowe, w naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji w sam raz dla siebie. Oferowany przez nas poliuretan z powodzeniem stosowany jest przez klientów w bardzo różnych branżach. Stosuje się go do produkcji prototypów, czy postaci z filmów animowanych, bądź rzeźb. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

https: - obraz
https:

Przycisk bezpieczeństwa

Na nasz asortyment składają się wysokiej jakości artykuły elektrotechniczne, takie jak przycisk bezpieczeństwa, łącznik krzywkowy, a także wiele innych. Wyroby naszej firmy znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, jest to na przykład energetyka, budownictwo czy branża maszynowa. Zajmujemy się także eksportem do Rosji, Ukrainy, Białorusi, na Litwę, Łotwę oraz do Czech.

https: - obraz
https:

nadstawki paletowe

Ich zastosowanie pozwala na dużą stabilność towarów podczas przewożenia. Nadstawki paletowe posiadają stalową konstrukcję, którą można łatwo złożyć. Ich zastosowania daje użytkownikowi dostęp do magazynowego towaru z każdej strony, a duża wytrzymałość pozwala na składowania towarów ważących od 750 nawet do 1500 kilogramów.

https: - obraz
https:

Outsourcing IT Poznań

Zapewniamy klientom profesjonalne wsparcie informatyczne - zarządzamy firmowymi serwerami, tworzymy służbowe sieci komputerowe oraz aktualizujemy oprogramowania. Nasz outsourcing IT to ogromne udogodnienie i pomoc dla firm z Poznania i nie tylko. Skorzystanie z naszej oferty oznacza redukcję kosztów przeznaczonych na sprzęt i usługi informatyczne w przedsiębiorstwie.

https: - obraz
https:

Systemy chłodzenia powietrza

Zastanawiasz się, co zrobić, aby w twoim domu lub też biurze twojej firmy zawsze panował przyjemny chłód? Już nie musisz! Wystarczy, ze zajrzysz na stronę internetową przedsiębiorstwa El-Krak. Klimatyzacja oferowana przez tę firmę z Krakowa to gwarancja, że system będzie działać bez zarzutu przez długi czas. To właśnie oni zakładają urządzenia takich marek, jak Panasonic, Daikin, Mitsubishi, Midea czy Gree. Sprzęt ten charakteryzuje się ponadto dużą łatwością w użytkowaniu, dzięki czemu obsłuży je każdy.

www.elkrak.pl - obraz
www.elkrak.pl

producent przenośników rolkowych

Działamy jako producent przenośników rolkowych, a także wykonujemy transfery, obrotnice, blaty kulowe. W zakresie naszej działalności mieszczą się także dźwigi oraz magazynki palet. Chętnie wprowadzamy na rynek rozwiązania, które usprawniają transport wewnętrzny w przedsiębiorstwach logistycznych oraz fabrykach wytwórczych.

https: - obraz
https:

Montaż paneli słonecznych

Jeśli potrzebne są Państwu sprawdzone i niezwykle funkcjonalne systemy fotowoltaiczne, jakie pozwalają na uzyskiwanie alternatywnych źródeł energii w Państwa domach czy też innego typu budynkach czy terenach zapraszamy do skorzystania z naszego niezwykle atrakcyjnego asortymentu, gdzie gwarantujemy Państwu najwyższą jakość produktów. Montaż paneli słonecznych to nasza specjalność od wielu lat!

https: - obraz
https:

gilotyny ręczne

Jeżeli potrzebujesz maszyny, dzięki której twoi pracownicy lub ty będziecie mogli obrabiać dowolny metal praktycznie bez użycia siły, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową naszej firmy. To właśnie tam znajdziesz nowoczesne gilotyny do blach, którymi można kierować przy pomocy rąk lub nóg, w zależności od wybranego modelu.

https: - obraz
https:

Wszelkie prawa © www.soylent.pl